Basisschool de Regenboog
ScholenbouwBasisschool De Regenboog – Okkenbroek Voor de nieuwbouw van Basisschool De Regenboog in Okkenbroek...
Saxion Deventer
Eind 2012 is de realisatie van de nieuwe vleugel voor Saxion Deventer afgerond. Het skelet van de nieuwe vleugel bestaat volledig uit Schüco FW50 vliesgevels.
In samenwerking met IAA architecten en de systeemleverancier Schüco is er voor dit project een bijzondere zonwering ontworpen. Er zijn veelkleurige aluminium wings geproduceerd.
De bevestiging van de wings aan het vliesgevelsysteem is dusdanig constructief uitgevoerd, zodat er geen koudeoverdracht plaats kan vinden.
In verband met het nabijgelegen spoor is er veel aandacht besteed aan de geluidsisolatie. Om geluidsoverdracht van de onderlinge verdiepingen tegen te gaan zijn alle vliesgevelstijlen aan de binnenzijde bekleed met een geluidsabsorberend materiaal.
| Branche: | Scholenbouw | |
| Oplevering: | 2013 | |
| Locatie: | Deventer | |
| Opdrachtgever: | Bouwcombinatie Haafkes / Plegt Vos VOF | |
| Architect: | IAA Architecten | |
| Profielsysteem: | Schuco FW50 |
Basisschool De Regenboog – Okkenbroek Voor de nieuwbouw van Basisschool De Regenboog in Okkenbroek...
"Aardbevingsbestendig" Het project omvat de nieuwbouw van een aardbevingsbestendig,...
Deze prachtige hout-aluminium vliesgevels geven een speciaal karakter aan het pand. Gecombineerd met het...
Het Kind Centrum brengt twee basisscholen (OBS De Regenboog en CBS De Wingerd), GO! Kinderopvang en een gymzaal...
Het project omvat de nieuwbouw van een VMBO school van 17.500 m² en een sportcentrum van ruim 3.700 m²...
Het gebouw heeft een moderne uitstraling, gelegen op een mooie locatie in Leeuwarden. Het is een bijzonder...